ZESPÓŁ

IMG_2136 1

Ewa Pulik
lek. stomatolog, właścicielka gabinetu

Prywatną praktykę założyła z myślą o Pacjentach, którzy pragną uśmiechać się przy wykorzystywaniu minimalnie inwazyjnych technik nowoczesnej stomatologii. W tym celu odbyła szereg szkoleń stomatologii estetycznej, protetyki i ortodoncji. Tylko tak regularnie poszerzana wiedza pozwala na zrealizowanie marzeń Pacjentów o zdrowym, funkcjonalnym i pięknym uśmiechu.

1 2

Joanna Janczewska
lek. dentysta

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Lubi leczyć dzieci, młodzież, a także dorosłych pacjentów. Największą satysfakcją jest dla niej zadowolenie pacjentów.

3 1

Anna Kędracka
lek. stomatolog

Jest absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej. W swojej wieloletniej pracy dba o wysoką jakość wykonywanych prac. Profesjonalizm i poczucie humoru to cechy, które towarzyszą jej w codziennej praktyce. W pracy jest rzetelna oraz delikatna, zwłaszcza dla pacjentów z lękiem stomatologicznym. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, także pod mikroskopem oraz stomatologią dziecięcą.

Błażej

Błażej Jackowski
lek. dentysta

Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie jest w trakcie kończenia specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus. Aktywnie uczestniczy w kursach i szkoleniach z zakresu implantologii. Należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej i Polskiego Stowarzyszenia Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Jest perfekcjonistą. Swoją energią i pozytywnym nastawieniem sprawia, że Pacjenci czują się bezpiecznie w naszym gabinecie.

6 1

Agata Brulińska
mgr logopedii

Ukończyła Logopedię Ogólną i Kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do Pacjenta. Zajmuje się nie tylko zaburzeniami mowy, głosu i połykania. Jest przygotowana do pracy z niedosłuchami, autyzmem, mpd, dyzartrią, afazją i innymi dysfunkcjami.

4 1

Magdalena Musiał
higienistka stomatologiczna

Ukończyła studium Medyczne o specjalności Higienistka Stomatologiczna. Regularnie uczestniczy w szkoleniach zawodowych podnosząc swoje kwalifikacje. W naszym gabinecie zajmuje się zabiegami profilaktyczno-higienizacyjnymi. Jest osobą radosną i pozytywnie nastawioną do życia, chętnie podejmuje nowe wyzwania z dużym zaangażowaniem.

7 1

Joanna Jurczak
asystentka stomatologiczna

Jest w trakcie nauki na 2 roku studium medycznego o specjalności higienistka stomatologiczna. Joasia to osoba ambitna i pracowita. Swoim uśmiechem i zaprzyjaźnieniem umila pobyt Pacjentów w naszym gabinecie.

monika.nowe

Monika Ponichtera
asystentka stomatologiczna

Ukończyła technikum Fotografii. Jest w trakcie nauki na 2 roku studium medycznego o specjalności higienistka stomatologiczna. Monika to osoba pracowita, odpowiedzialna, rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pacjenci cenią ją za szczery i sympatyczny uśmiech.

5 1

Natalia Ponichtera
asystentka stomatologiczna

Ukończyła studia na Wydziale Kosmetologi o specjalności wizażystka. Swoim poczuciem harmonii i estetyki wielokrotnie pomaga przy doborze rodzaju i kształtu uzupełnień estetycznych. Natalia to osoba spokojna, wprowadzająca poczucie bezpieczeństwa dla nowych pacjentów.

Ola

Aleksandra Olszewska
recepcjonistka

Ukończyła technikum fotografii. Jest osobą otwartą, zawsze uśmiechniętą, szybko nawiązuje kontakty z nowo poznanymi ludźmi. Doskonale spełnia się w roli recepcjonistki w naszym gabinecie. Służy także pomocą w rozwiązaniu problemów logistycznych, aby jeszcze lepiej móc się realizować planuje rozpoczęcie nauki w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.