ZESPÓŁ

edit2

Ewa Pulik
lek. stomatolog, właścicielka gabinetu

Prywatną praktykę założyła z myślą o Pacjentach, którzy pragną uśmiechać się przy wykorzystywaniu minimalnie inwazyjnych technik nowoczesnej stomatologii. W tym celu odbyła szereg szkoleń stomatologii estetycznej, protetyki i ortodoncji. Tylko tak regularnie poszerzana wiedza pozwala na zrealizowanie marzeń Pacjentów o zdrowym, funkcjonalnym i pięknym uśmiechu.

1 2

Joanna Janczewska
lek. dentysta, specjalista ortodonta

Ukończyła wydział lekarsko-dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest specjalistą w dziedzinie ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Lubi leczyć dzieci, młodzież, a także dorosłych pacjentów. Największą satysfakcją jest dla niej zadowolenie pacjentów.

DrKrużynski

Sebastian Krużyński
Chirurg szczękowo-twarzowy

Chirurg szczękowo twarzowy. Ukończył wydział lekarsko-dentystyczny Warszawskiego Uniwersytetu medycznego. Następnie odbył specjalizację z chirurgii szczękowo twarzowej w szpitalu klinicznym dzieciątka Jezus. Jest doskonałym specjalistą w swojej dziedzinie. Pacjenci cenią go za profesjonalizm i dokładne omówienie zabiegu przed jego rozpoczęciem.

mpiotrowska

Milena Piotrowska
lek. dentysta

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Swoje umiejętności stale doskonali na szkoleniach z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, endodoncji. Swoim zaangażowaniem i ciepłem potrafi zjednać zarówno Pacjentów dorosłych jak i dzieci. Jest osobą otwartą, miłą i kompetentną.

6 1

Agata Brulińska
mgr logopedii

Ukończyła Logopedię Ogólną i Kliniczną na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do Pacjenta. Zajmuje się nie tylko zaburzeniami mowy, głosu i połykania. Jest przygotowana do pracy z niedosłuchami, autyzmem, mpd, dyzartrią, afazją i innymi dysfunkcjami.

edit5

Magdalena Musiał
higienistka stomatologiczna

Ukończyła studium Medyczne o specjalności Higienistka Stomatologiczna. Regularnie uczestniczy w szkoleniach zawodowych podnosząc swoje kwalifikacje. W naszym gabinecie zajmuje się zabiegami profilaktyczno-higienizacyjnymi. Jest osobą radosną i pozytywnie nastawioną do życia, chętnie podejmuje nowe wyzwania z dużym zaangażowaniem.

edit4

Monika Ponichtera
asystentka stomatologiczna

Ukończyła technikum Fotografii oraz studium medyczne o specjalności higienistka stomatologiczna. Monika to osoba pracowita, odpowiedzialna, rzetelnie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Pacjenci cenią ją za szczery i sympatyczny uśmiech.

5 1

Natalia Ponichtera
asystentka stomatologiczna

Ukończyła studia na Wydziale Kosmetologi o specjalności wizażystka. Swoim poczuciem harmonii i estetyki wielokrotnie pomaga przy doborze rodzaju i kształtu uzupełnień estetycznych. Natalia to osoba spokojna, wprowadzająca poczucie bezpieczeństwa dla nowych pacjentów.

edit3

Aleksandra Olszewska
recepcjonistka

Ukończyła technikum fotografii. Jest osobą otwartą, zawsze uśmiechniętą, szybko nawiązuje kontakty z nowo poznanymi ludźmi. Doskonale spełnia się w roli recepcjonistki w naszym gabinecie. Służy także pomocą w rozwiązaniu problemów logistycznych.